Date | Time | Event | Opponent | Location | Score | Game Summary | W/L | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
523973 | 03/04/24 | 04:00 PM | Scrimmage | Freedom (South Riding) |
Freedom High School (South Riding) | |||
523972 | 03/12/24 | 04:00 PM | Scrimmage | Oakton |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | |||
523974 | 03/13/24 | 04:00 PM | Match | Thomas Edison |
Edison High School | 9 - 0 |
W | |
523975 | 03/15/24 | 04:00 PM | Match | Mt. Vernon |
Mt. Vernon High School | 9 - 0 |
W | |
523976 | 03/18/24 | 04:00 PM | Match | Hayfield |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | 9 - 0 |
W | |
523977 | 03/20/24 | 04:00 PM | Match | Justice High School |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | 9 - 0 |
W | |
523978 | 03/21/24 | 04:00 PM | Match | Annandale |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | 9 - 0 |
W | |
523980 | 04/05/24 | 04:00 PM | Match | Falls Church |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | 9 - 0 |
W | |
523981 | 04/08/24 | 04:00 PM | Match | Thomas Edison |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | 9 - 0 |
W | |
523983 | 04/12/24 | 04:00 PM | Match | Hayfield |
Hayfield High School | 7 - 2 |
W | |
523979 | 04/15/24 | 04:00 PM | Match | John R. Lewis HS (Rescheduled from 04-03-2024) |
John R. Lewis High School | 9 - 0 |
W | |
523984 | 04/17/24 | 04:00 PM | Match | Justice High School |
Mason District Park | 9 - 0 |
W | |
523985 | 04/25/24 | 04:00 PM | Match | John R. Lewis HS |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | |||
523986 | 04/26/24 | 02:30 PM | Match | Annandale |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | |||
523987 | 04/29/24 | 04:00 PM | Match | Falls Church |
Jefferson District Park | |||
523982 | 04/30/24 | 04:00 PM | Match | Mt. Vernon (Rescheduled from 04-11-2024) |
Thomas Jefferson Science & Technology High School | |||
524661 | 05/13/24 | TBD | Region 1st Round | TBA |
Top Seed | |||
524663 | 05/14/24 | TBD | Region Quarterfinals | TBA |
Top Seed | |||
524664 | 05/16/24 | TBD | Region Semifinals | TBA |
Top Seed | |||
524665 | 05/17/24 | TBD | Region Finals | TBA |
Top Seed |
Name
|
Year
|
---|---|
Animireddy, Tejeswini
|
10
|
Chennuru, Supreetha
|
9
|
Kim, Karis
|
10
|
Kostiw, Alice
|
11
|
Liu, Hannah
|
11
|
Maloney, Samantha
|
10
|
Muthukumaran, Mahiyah
|
12
|
Nguyen, Chance
|
10
|
Pribram, Katya
|
11
|
Rai, Simran
|
9
|
Remsen, Mara
|
9
|
Shaaker, Palatin
|
10
|
Sriram, Nithya
|
10
|
Takalkar, Arya
|
9
|
Trainer, Sarah
|
10
|
Tun, Moe Ma Kha
|
10
|
Wen, Ellie
|
9
|
Yellepeddy, Manya
|
10
|
Zhang, Megan
|
11
|
Zhang, Victoria
|
11
|
Zykova, Alexandra
|
10
|
Lam, Samuel
|
9
|
Siddo, Malik
|
9
|
Sloan, David
|
9
|
Talreja, Arnav
|
9
|
Torrico, Peter
|
9
|
Virupannavar, Roshen
|
9
|
Boukens, Nick
|
10
|
Gunawan, Adrian
|
10
|
Lee, Ethan
|
10
|
Treitler, Jonah
|
10
|
Bommakanti, Krish
|
11
|
Boyapati, Lalitendra
|
11
|
Bundics, Kolos
|
11
|
Chandna, Dhruv
|
11
|
Krishnaswamy, Madhav
|
11
|
Sivanandam, Kanishk
|
11
|
Suvarna, Anish
|
11
|
Thomas, Simon
|
11
|
Chaudhary, Ojas
|
12
|
Chen, Thomas
|
12
|
Park, William
|
12
|
Sapre, Tapan
|
12
|
Song, Sol
|
12
|